ITIL® Practitioner Eğitimi 25-26 Mart 2017

ITIL® Practitioner Eğitimi – 25-26 Mart 2017

Eğitim Yeri : Mercure Hotel, Beşiktaş, Istanbul

Eğitim Saati : 09:00-18:00

Sınav Günü ve Saati: Eğitimin son günü Saat 17:00-19:00 arası

ITIL® Practitioner eğitiminin amacı, IT Hizmet Yönetimi hakkında katılımcının uygulama pratiklerini öğrenmesidir.

ITIL® Practitioner eğitiminde CSI yaklaşımı ön plana çıkmaktadır. Eğitimde, organizasyonel değişim yönetimi, ölçümleme ve metrikleri ile iletişim tabanlı sürekli iyileştirme yaklaşımı ağırlık kazanmaktadır.

Şubat 2016’da yayınlanan ITIL® Practitioner Guidance rehber kitabı kursun temel kaynağıdır ve 9 temel prensip üzerine kuruludur:

•Değer odaklılık

•Deneyime dayalı tasarım

•Bulunduğun noktadan başlama

•Bütünsel çalışma

•Tekrarlı ilerleme

•Doğrudan gözlemleme

•Şeffaf olma

•İşbirliği

•Sadelik

ITIL® Pracitioner eğitiminde 1/3 teori 2/3 oranında ITIL® uygulamaları, sınıf içi alıştırmalar, ITIL® örnek proje planları, ITIL® örnek süreç çalışmaları, ITIL® örnek yazılımları ve gerçek ITIL® proje uygulama deneyimleri de katılımcılara aktarılmaktadır.

15 yıl ve üstü deneyimli 4000’den fazla öğrenciye ITIL® eğitimi vermiş Türkiye’nin en yetkin eğitmenleri ile verilen eğitimlerde sadece ITIL® teorisi değil 100’lerce firmada edinilmiş deneyim de aktarılmaktadır.

Ayrıca seçimli olarak eğitimin sonunda laboratuar çalışması yapılarak service desk, monitoring, CMDB, konfigürasyon yönetimi, süreç yönetimi platformları üzerinde somut olarak süreçlerin nasıl işletildiği gösterilmektedir. Bu amaçla HPE, Manage Engine, BMC platformları müşteriye özel olarak laboratuar çalışmasında kullanılabilmektedir.

Adaylar aşağıda belirtilen eğitim ve sınav bileşenlerini eğitim ve sınavı başarılı bir şekilde bitirdikleri takdirde öğreneceklerdir.

ITIL® Practitioner eğitiminin ön koşulu yoktur, ITIL® Practitioner Sınavına katılmanın ön koşulu ITIL® Foundation sertifikasıdır.

Educore ITIL® Practitioner eğitiminde ilk ve tek akreditasyon alan ve Türkiye’deki tek akredite ITIL® Practitioner eğitimi veren kurumdur.

Kayıt Bilgileri:

Eğitim fiyat, kontenjan sorgulama ve rezervasyon için çağrı merkezimizi arayınız : 4442673

ITIL® Eğitim ve ITIL® sınav kesin katılım onayı için şu linkteki ITIL Practitioner Egitim Kayit Formu doldurulup tarafımıza ulaştırılmalıdır.  Sadece sınav kayıt için şu linkteki Educore-Sinav-Kayıt-Formu doldurulmalıdır.

Eğitim veya Sınav Formunu doldurup emaille tarafımıza ulaştıranlar online olarak sınava kayıtlarını aşağıdaki adımları takip ederek yapabilirler.

1. Peoplecert aday kayıt için şu linkteki aday sayfasından account yaratılmalıdır.

2.Oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile sistemi girip Register for an Exam bölümünden , Using Exam Booking ID seçeneğine

size sunacağımız ID’yi girerek sınava kaydınızı yapabilirsiniz.

Not : Katılımcıların dizüstü bilgisayarlarını yanlarında getirmeleri faydalı olacaktır.

ITIL® is a Registered Trade Mark of AXELOS Limited